Žiedinės ekonomikos klasteris

Pastaruoju metu didelis dėmesys yra skiriamas žiedinei ekonomikai, inovatyviems sprendimams bei naujoms technologijoms, kurias galima panaudoti medžiagų perdirbime ir naujų, aukštos pridetinės vertės produktų kūrime. Vilniaus pramonės ir verslo asociacija (VPVA) – tai žiedinės ekonomikos klasterio koordinatorius.

Norite susisiekti?

pergalvoti taisyti perdaryti perprojektuoti

APIE

APIE

Žiedinę ekonomiką

Žiedinės ekonomikos klasteris tai Lietuvos tvarios ekonomikos ekosistemos formuotojas ir unikali inovacijų platforma, kuri apjungia tvarią gamybą vykdančias įmones įvairiose industrijose. Klasteris įkurtas 2015 m. kovo 9 dieną. Tai nuolat auganti savo narių skaičiumi ir idėjomis platforma, kuri yra koncentruota Vilniaus apskrityje, su tikslu nuolat plėsti veiklos spektrą.
Klasteris ir jo nariai nuolat ieško naujų ekologiškų ir šiandienos technologijas atitinkančių būdų modernizuoti gamybos procesus.
Klasterio nariai siekia sumažinti atliekų kiekį ir kuo daugiau išnaudoti išteklius naudodamiesi nauja verslo ir gamybos praktika: ilgalaikiu tvariu dizainu, technine priežiūra, remontu, gaminių ir dalių pakartotiniu naudojimu ir perdirbimu. Šiuo metu klasteris užsiima dviem pagrindinėmis kryptimis: bešvaiste tvaria gamyba ir tausojančios tvarios energijos naudojimu būstuose ir visuomeniniuose pastatuose. Nariai daugiausia veikia šiose srityse ir siekia tapti vietos pramonės lyderiais tvarios statybos, pažangios energijos, kavitacijos ir geoterminės energijos sprendimų privačiuose ir valstybiniuose statiniuose Baltijos šalyse.

Nariai

Nariai

Kontaktai

Kontaktai

Susisiekite
su
mumis
Telefonas: +370 677 45 787

El. paštas: vpva@vpva.lt

Adresas: Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius

[contact-form-7 id=“5″ html_class=“cf7_custom_style_1″]